پمپ خشک بدون روغن مدل KVE250

 

پمپ خشک بدون روغن مدل KVE250
خرید پمپ وکیوم خشک یوروک برای ایجاد خلاء بدون آلایندگی روغن در محیط های خورنده گزینه مناسبی می باشد. قیمت پمپ وکیوم یوروک نیز نسبت به کارایی، آلودگی صوتی پایین، حجم کم و مزیت های دیگر آن بسیار مناسب می باشد.

پمپ های خلاء بدون روغن Eurovac برای ایجاد خلاء های پایین و متوسط در محیط های خورنده که سایر وکیوم پمپ ها قادر به ایجاد خلاء در آن محیط ها نیستند، کاربرد های صنعتی و آزمایشگاهی بسیاری دارند.


پمپ خلاء بدون روغن یوروک KVE روتاری وین نیز طبق اصل پره دوار عمل کرده و با عملکرد کاملا خشک و بدون روغن، در صنایع مختلفی که نیاز به ایجاد خلاء با سرعت بالا و بدون آلایندگی وجود دارد، استفاده می شود. ظرفیت خلاء تولیدی توسط وکیوم پمپ های سری KVE Eurovac نسبت به سری VE وکیوم پمپ های یوروک بالاتر می باشد.

مشخصات فنی پمپ خشک بدون روغن مدل KVE250


خلاء نهایی: 200(میلی بار)
قدرت مکندگی: 250(متر مکعب در ساعت)
وزن :280(کیلوگرم)
میزان صدا :81(دسی بل)
توان موتور :5.5کیلو وات
دور موتور:960دور بر دقیقه
نوع خنک کاری:هوا خنک
نحوه عملکرد پمپ خلاء بدون روغن یوروک

طرز کار پمپ خلاء روتاری وین خشک یوروک شبیه پمپ وکیوم روغنی روتاری آن بوده، با این تفاوت که پمپ وکیوم بدون روغن یوروک برای ایجاد خلاء در محیط های خورنده با میزان آلایندگی روغن پایین طراحی شده است. جنس پره های پمپ وکیوم بدون روغن یوروک روتاری، کربن (گرافیت) با عمر بالا می باشد. پره های موجود در روتور فضای سیلندر را به سه بخش تقسیم کرده اند و با به حرکت درآمدن الکتروموتور، شروع به حرکت دورانی کرده و در ورودی پمپ خلاء خشک یوروک ایجاد مکش می کنند. با ادامه چرخش روتور، گاز محبوس شده در سیلندر پمپ وکیوم بدون روغن یوروک متراکم شده و با باز کردن سوپاپ خروجی عمل تخلیه گاز انجام می شود.

مزایای پمپ خلاء خشک EUROVAC

عملکرد 100% عاری از روغن و بدون آلایندگی
خنک کاری با هوا بدون نیاز به آب
درایو مستقیم بدون نیاز به فولی تسمه
پره های گرافیتی با عمر بالا در پمپ خلاء بدون روغن یوروک
عملکرد آرام و بی صدا با میزان ارتعاش پایین
نیاز به تعمیر و نگهداری پایین و راحت
قابلیت اعتماد بالا
راندمان کاری بالای پمپ خلاء خشک Eurovac
سرعت پمپاژ بالا با عملکرد مداوم و یکپارچه
ابعاد کوچک و کم حجم
مجهز به سیستم خنک کاری
کاربرد پمپ وکیوم خشک یوروک

استفاده از پمپ مکنده یوروک در پکیج های وکیوم
گاز زدایی مواد
فرآیند خشک کردن
تخلیه مواد
شکل دهی و ورقه سازی
صنایع داروسازی
صنایع شیمیایی
به عنوان پمپ وکیوم پشتیبان در پکیج های وکیوم خلاء بالا
پمپ خلاء آزمایشگاهی
فرآیند های صنعتی
بسته بندی مواد غذایی
تحقیق و توسعه در کاربرد های آزمایشگاهی
در صنعت تهویه مطبوع قبل از تزریق گاز، از پمپ وکیوم خشک یورووک برای ایجاد خلاء در کمپرسور استفاده می شود. وجود ذرات روغن و غبار در کمپرسور موجب مستهلک شدن و پایین آمدن بازده کمپرسور می شود.
پمپ خلاء بدون روغن یوروک کاربرد فراوانی در صنایع غذایی دارد. از ویژگی ایجاد خلاء این وکیوم پمپ ها در بسته بندی مواد غذایی در خط تولید استفاده می شود.
در صنعت پلاستیک پمپ خلاء یوروک کاربرد بسیاری دارد، از این پمپ مکنده می توان جهت فرمینگ و هواگیری محصولات تولیدی استفاده نمود.

همچنین میتوانید پمپ خشک یورووک مدلKVE360 را ببینید.