نماد سایت پمپ وکیوم ایران جِو GEV

پمپ وکیوم ۱۶۰ متر مکعب GEV

پمپ وکیوم ۱۶۰ متر مکعب GEV

پمپ وکیوم GP/M160 مناسب برای صنایع دائم کار پیشنهاد می شود . این محصول با صدای معادل 67db و 160 متر مکعب را در یک ساعت به قدرت خلا نهایی می رساند. سرویس پمپ (که شامل روغن ، فیلتر سپراتور و فیلتر روغن و فیلتر هوا میباشد) طبق کاتالوگ سرویس و نگهداری که از شرکت تولید کننده ارائه شده است باید صورت گیرد.

بسته بندی این پمپ توسط جعبه های ضد ضربه صورت گرفته است و حمل پمپ توسط جرثقیل انجام میگیرد.وزن این مدل پمپ حدود 138 کیلوگرم می‌رسد و مقدار روغن مصرفی برای کارکرد این پمپ 3 تا 4 لیتر می باشد که نسبت به هوای محیط از روغن های متفاوت باید استفاده شود.در خصوص موتور این پمپ باید گفت که سرعت گردش آن در فرکانس 50HZ معادل 1450 دوربردقیقه و در فرکانس 60HZ معادل 1750 دور بر دقیقه است.قدرت موتور این پمپ 4 کیلووات در فرکانس 50HZ و 5 کیلووات در فرکانس 60HZ است.
اطلاعات پمپ وکیوم ۱۶۰ متر مکعب GEV


شرکت جِو ایتالیا با استفاده ازاستاندارد جهانی در ساخت پمپ وکیوم از نظر عملکرد و ماهیت نسبت به پمپ های مختلف برتر بوده است و امروزه سیستم های وکیوم یا خلا در صنایع مختلف شیمیایی ، الکترونیک ، غذایی ،نانو تکنولوژی ، شتابگرها کاربرد زیادی پیدا کرده است . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.


اجزای تشکیل دهنده یک پمپ وکیوم شامل:


۱-لرزه گیر ۲- محفظه روغن ۳- سیلندر ۴- خط برگشت روغن ۵- روغن برگشتی از فیلتر سپراتور ۶- سوپاپ خروجی

۷- نشانگر سطح روغن ۸- فیلتر خروجی ۹- خط ورودی روغن مصرفی پمپ ۱۰- روتور ۱۱- تیغه ۱۲- شیر یکطرفه ۱۳- صافی ورودی ۱۴- ورودی هوا ۱۵- گاز بالاست ۱۶- اگزوز خروجی ۱۷- فیلتر سپراتور


در پمپ وکیوم گاز بالاست


۱-جداسازی بر اساس اختلاف دانسیته ۲-تراکم ۳-افزایش فشار ۴-خروج گاز
*تاثیر گاز بالاست در عملکرد پمپ
*نقش گاز بالاست در تخلیه بخارها ، عوارض نبود یا کوچک بودن دریچه گاز بالاست
عملکرد پمپ با گاز بالاست
عملکرد پمپ بدون گاز بالاست
روش درست استفاده از گاست
خطر عدم استفاده ازگاز بالا است

خروج از نسخه موبایل