نماد سایت پمپ وکیوم ایران جِو GEV

پمپ وکیوم ترک RIVAK

پمپ وکیوم ترک RIVAK

معرفی محصولات ریواک Rivak
شرکت ریواک ، واقع در کشور ترکیه می باشد و فعالیت خود را از سال 1981 آغاز نموده است. از محصولات شرکت Rivak, که در کشور ما شناخته شده است پمپ وکیوم روغنی آن می باشد. شرکت ایران جو ،گیو به نمایندگی از این شرکت پمپ های وکیوم روغنی را به مشتریان خود عرضه می کند.

پمپ وکیوم روغنی سری DVP
پمپ های سری DVP ریواک در ظرفیت های مختلف، میزان خلا بالا و برای کارکرد مداوم طراحی شده اند. قدرت خلا پمپ وکیوم ریواک متناسب با مدل آن از 16 مترمکعب بر ساعت تا 650 متر مکعب بر ساعت متغیر می باشد. پمپ های ریواک سری DVP توانایی نصب در محیط هایی با حداکثر دمای 90 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار مکش 2 میلی بار دارد.

عملکرد پمپ سریDVP

پمپ وکیوم روغنی ریواک Rivak از روغن به عنوان سیال خنک کننده در گردش استفاده می کنند. همچنین به طور چرخشی، نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی روتاری در پمپ سبب ایجاد وکیوم و خلا می شوند. تفاوت پمپ های وکیوم روغنی با پمپ های وکیوم آبی در میزان مصرف انرژی ومیزان خلا است.

کاربرد پمپ روغنی Rivak

صنایع بسته بندی
صنایع پزشکی
لاستیک سازی
سیستم های باربری و انتقال
صنایع شیمیایی و دارویی
صنایع چوب
پلاستیک
صنایع نساجی
صنایع کاغذ و چاپ

مزایا پمپ وکیوم روغنی ریواک Rivak

ضریب اطمینان بالا
شرکت rivakریواک با استفاده از مواد مرغوب، دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی به روز توانسته به خلا در محدوده 2mbar دست یابد. این شرکت همچنین از استاندارد های کیفی بالا در شرایط سخت و همچنین راندمان بالا با هزینه نگهداری پایین برخوردار است.

سرویس و نگهداری آسان
به دلیل طراحی هوا خنک و ساده این پمپ ها امکان سرویس و نگهداری آسان و سریع در طولانی مدت فراهم شده است. این پمپ ها به جز تعویض روغن و فیلتر در فاصله ها ی زمانی مشخص، نیاز به نگهداری و سرویس خاصی ندارند.

سیستم (Integrated Check – Valve)
در داخل پمپ شیر خودکاری طراحی شده است که در شرایط مختلف سبب جلوگیری از هرگونه نشتی هوا به محفظه وکیوم می شود.

از دیگر مزیت های این پمپ ها می توان به کم صدا بودن، کوپلینگ مستقیم موتور با پمپ و دمای پایین نام برد

پمپ وکیوم 65 مترمکعب ترک27 مترمکعب ترک30 مترمکعب ترک100 مترمکعب ترک300 مترمکعب ترک


همچنین میتوانید پمپ وکیوم ایرانی را ببینید.

خروج از نسخه موبایل